Datum Vytvoření: 24 Duben 2021
Datum Aktualizace: 14 Smět 2024
Pohled na Uniracers & lpar; Throwback čtvrtek a čárka; Dec a období; 11 & rpar; - Hry

Obsah

Uniracers byla a stále je skvělá hra. Tato hra byla vydána Nintendo v roce 1994 pro NTSC a byla k dispozici pouze na SNES. To bylo také známé jako Unirally v oblasti PAL; toto vydání nebylo až do roku 1995. Tato hra byla rychlá, senzační a zábavná. Hráč by nejezdil ani nehrál jako osoba nebo jiný animovaný objekt; závodili by jako jednokolka bez jezdce.

Hráči by si vybrali z jednoho ze čtyř startovních turnajů, nakonec odemkli celkem osm. Když budou hrát v závodech, budou to různé cíle. Tyto cíle sahají od získání velkých skóre pomocí různých kousků až po soutěžení s AI, aby bylo dosaženo první cílové čáry.

Notoricky známá Hopper Tour .... ta zatracená žába.

Hráči mohli soutěžit s přáteli s jiným řadičem. Stejný styl herních módů byl k dispozici pro PvP, které by hráči viděli v prohlídkách jednoho hráče. Jak by hra nemohla být zábavnější s více než jedním hráčem? Hraní proti svému příteli (se schopností odpojit jeho ovladač ...) je skvělé.

Je smutné, že tato hra v regionu PAL měla soudní žalobu proti němu zastavit další kopie z lisování. Tato žaloba byla od Pixar cítit, že oni vlastnili práva k digitalizované jednokolce. Pixar vyhrál žalobu a Unirally výroba byla zastavena dělat hru tisk počítat jen přes 300k kopií.

Unirally nebo Uniracers je skvělá hra a stále drží až do času. To je skvělý příklad hry, která ukazuje, že hráči nepotřebují špičkovou grafiku nebo zbraně, aby se bavili s hrou. Pro ty z vás, kteří mají SNES a nehráli hru; přes hlavu na eBay a vyzvednout jeden za levné ceny nebudete zklamáni.